Nasi lektorzy

Kwalifikacje

Zdajemy sobie sprawę, iż kluczem do powodzenia w procesie nauczania jest profesjonalna kadra lektorska. W trosce o najwyższe standardy nauczania starannie dobieramy zespół, który tworzą lektorzy o wyjątkowych kwalifikacjach metodycznych i merytorycznych oraz doświadczeniu w pracy z grupą oraz klientami indywidualnymi. Są to native speakerzy oraz lektorzy polscy, między innymi absolwenci lingwistyki, filologi lub kolegiów językowych z których wielu poza wykształceniem i przygotowaniem metodycznym posiada również wykształcenie z innych dziedzin takich jak ekonomia, finanse, prawo czy IT.

Nadzór metodyczny

Każdy lektor pozostaje w stałym kontakcie z metodykiem w celu monitoringu procesu przebiegu nauczania. Kluczem naszego podejścia jest zindywidualizowany proces nauki który przejawia się tym, iż program nauki, jak również dobór podręczników wiodących jak i suplementów dydaktycznych jest ustalany między uczniem i lektorem pod nadzorem metodyka, dzięki czemu podręcznik odpowiada poziomowi jak i profilowi zainteresowań ucznia. Zachęcamy lektorów aby wzbogacali zajęcia o materiały dodatkowe które mają za zadanie uatrakcyjnienie zajęć oraz poszerzenie Państwa wiedzy nie tylko z zakresu języka lecz również z wybranej przez Państwa dziedziny.

 

images

Alicja Radańska

Jestem absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Moją pasją od zawsze były języki oraz podróże dlatego postanowiłam się w tych dziedzinach specjalizować aby połączyć zainteresowania z pracą. Od 5 lat prowadzę zajęcia dla dorosłych w firmach, szczególnie w sektorze finansowym. Ponieważ jestem osobą żywiołową i otwartą swoją pracę zaczynałam z dziećmi w wieku licealnym w szkole średniej. Cenię sobie stały kontakt z ludźmi, dynamikę zawodową i staram się zarazić uczniów swoją pasją tak aby nauka nie była jedynie obowiązkiem. Uważam, że języków obcych warto się uczyć również dla poznawania innych kultur, obyczajów i punktów widzenia.

❝One language sets you in a corridor for life. Two languages open every door along the way.❞ ‒Frank Smith

imageskPatrick Cleeves – Native Speaker

Teaching to adults and youth is my baby, i’m passionate about conducting conversations, teaching idioms and phrasal verbs, which most students consider quite tricky and disenchanting. I sure know how to motivate my students, I have travelled a lot through Europe and US and have many engaging stories to tell. As a gradute of Teaching College and Cultural Studies Centre in UK I have also cultural tips to pass on for those networking with foreignes. See you at my classes!

‚Never make fun of someone who speaks broken English. It means they know another language.’ – H. Jackson Brown